40 TL Opet Puan!

01 Mayıs – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişine 25 TL Opet Puan!

Nasıl katılırım?

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • 15 Haziran 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşteriler 25 TL Opet Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az 1 tanesi Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile gerçekleştirildiği durumda 30 TL’ye ek 10 TL, toplam 40 TL Opet Puan hediye edilecektir. Araçta Ödeme’nin nasıl yapılacağı kampanya dipnotu sonunda anlatılmaktadır. 01 Mayıs – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşterilerin World mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 30 TL Opet Puan kazanacaktır. World mobile uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Opet Puan 5 TL’dir. Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 40 TL Opet Puan kazanabilir.
  • Araçta Ödeme ile yapılacak işlemlerden ek 10 TL Opet Puan kazanabilmek için istasyonda akaryakıt alımından önce pompa görevlisine “Yapı Kredi Pay ile Araçta Ödeme yapılmak istendiği” belirtilmelidir. İşlemler hangi yöntemle (fiziki kart ile ödeme / Araçta Ödeme) yapılmış olursa olsun SMS ile ya da Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak gerekmektedir. Kampanyaya bu iki alternatiften herhangi birinden katılım yapmayan müşteri 4 adet işlemini tamamlasa bile Opet Puan kazanamayacaktır.
  • Kazanılan Opet Puan’lar world üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Opet marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Opeti Puan’lar 18 Haziran 2019 tarihinde yüklenecektir. Opet Puan’ların son kullanım tarihi 29 Haziran 2019 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 30 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır.