Axess Mobil’e özel Boyner’de %15 İndirim!

Axess Mobil’e özel Boyner/YKM mağazalarında 350 TL ve üzeri aktif spor ve jean alışverişinizde %15 indirim! Üstelik 9 taksitle.

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • Axess Mobil’e özel 30 Ekim-6 Kasım 2019 tarihleri arasında Boyner/YKM ve Boyner Sports mağazalarından yapılacak 350 TL ve üzeri aktif spor ve jean alışverişinize %15 indirim sunulmaktadır. İndirim kodu, kişiye özel olup ,tek kullanımlıktır. Kampanya kelebek işaretli ürünler ve elektrikli ev aletlerinde geçerli değildir. Kampanyaya, 1 kişi en fazla 1 kez katılabilir. İndirim kodu yalnızca kazanan kişi tarafından kullanılabilir, başkasına para karşılığı satılamaz. İndirim kodu, diğer kampanyalarla birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.