Axess Mobil’e özel Boyner’de %20 İndirim!

Axess Mobil’e özel Boyner/YKM mağazalarında 350 TL ve üzeri ayakkabı ve çanta alışverişinizde %20 indirim! Üstelik 9 taksitle.

Nasıl katılırım?

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Axess Mobil’e özel 30 Ekim-6 Kasım 2019 tarihleri arasında Boyner/YKM mağazalarında kadın, erkek ve çocuk kategorilerinden yapacağınız 350 TL ve üzeri ayakkabı ve çanta alışverişinize %20 indirim sunulmaktadır. Kampanya şifreli kampanyadır, her müşteri en çok 1 kere katılabilir. Kampanyaya aktif spor kategorisindeki ayakkabı ve çantalar dahil değildir. İndirim sadece şifre ile uygulanabilir ve şifreler 1 kez kullanılabilir. Kampanyadan bir kişi en fazla bir defa faydalanabilir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kelebek işaretli ürünlerde geçerli değildir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.