Axess Mobil’e özel Boyner’de %20 İndirim!

Axess Mobil’e özel 500 TL ve üzeri Sonbahar/Kış Sezonu kadın, erkek, çocuk giyim alışverişinizde tüm indirimlere ek %20 indirim! Üstelik 9 taksitle.

Nasıl katıılırım?

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • Axess Mobil’e özel 30 Ekim-6 Kasım 2019 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri Sonbahar/Kış Sezonu kadın, erkek, çocuk giyim alışverişinizde indirimlere ek %20 indirim sunulmaktadır. Aktif spor kategorisi kampanyaya dahil değildir. Kampanya şifreli kampanyadır, her müşteri en çok 1 kere katılabilir. İndirim sadece şifre ile uygulanabilir, kişiye özeldir ve şifreler 1 kez kullanılabilir. İndirim kodu, 6 Kasım 2019 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanyadan bir kişi en fazla bir defa faydalanabilir. Kampanya, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya, toplu alımlarda ve promosyonel ürünlerde geçerli değildir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.