Axess Mobil’e özel Teknosa’da 100TL chip-para!

Axess Mobil’e özel 25 Kasım-2 Aralık 2019 arasında teknosa.com’dan yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para hediye!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce bireysel asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklaması gerekmektedir. Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra sağlanır.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 10 Aralık 2019 tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyada kazanılan chip-paralar teknosa.com’da kullanılmamaktadır.
  • Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.