Axess’e özel atasunoptik.com.tr’de 50 TL chip-para!

Axess Mobil’e özel 1 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında www.atasunoptik.com.tr‘den veya Atasun Optik mobil uygulamasından tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişinize 50 TL chip-para hediye!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • 1 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında www.atasunoptik.com.tr‘den veya Atasun Optik mobil uygulamasından tek seferde yapılacak ilk 400 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişinize 50 TL sunulmaktadır. Kampanya yalnızca www.atasunoptik.com.tr‘den veya Atasun Optik mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazanılan chip-paralar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
  • Axess, Wings, Free, Neo veya Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanya süresi boyunca yapılan ilk alıverişe göre kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.