Axess’e özel dr.com.tr’de 15 TL İndirim!

Axess’e özel 8 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında dr.com.tr’de 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL indirim hediye! Üstelik 7 taksitle.

Kampanya indirim kodu: AKBANK15TL

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • 8 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında dr.com.tr’den yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL indirim sunulmaktadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir. Kampanya cep telefonu ve hediye kartı hariç tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için AKBANK15TL kodunun ilgili alana eklenmesi gerekmektedir. Kampanyadan yalnızca ilk 3.000 kişi faydalanabilir. Kampanya stoklarla sınırldır. İndirim kampanyası firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Axess’e özel 1 Ocak – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında D&R mağazaları ve www.dr.com.tr ‘de alt limitsiz vade farksız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 ve 7 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.