Axess’e Özel Morhipo.com’da 50 TL İndirim!

Axess’e özel 1 – 11 Kasım 2019 tarihleri arasında Morhipo.com’dan yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize mevcut indirimlere ek 50 TL indirim! Üstelik 9 taksit fırsatıyla.

Nasıl katılırım?

Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, fatura tutarı 400 TL ve üzeri olması şartıyla, Morhipo.com’daki mevcut indirim ve kampanyalarla birleşebilir. Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com ‘da Axess’e özel peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Axess’e özel Morhipo.com’da 1-11 Kasım 2019 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri ilk alışverişe mevcut indirimlere ek 50 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free, Neo dahildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.