Axess’le Kazandıran Günler’e özel 50 TL indirim!

Kazandıran Günler’e özel Axess sanal kartınızla 23 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında Çiçeksepeti, GittiGidiyor, Hepsiburada, Morhipo, n11, Trendyol, Yukko e-ticaret sitelerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. alışverişinize 50 TL indirim kazanın.

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için KAZANDIRAN yazın 4566’ya SMS gönderin veya Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayın.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • Kampanya kapsamında 23 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında belirtilen e-ticaret sitelerinden yapılacak 150 TL ve üzeri 3. alışverişe 50 TL indirim hediye edilecektir.
  • Kampanya Çiçeksepeti, GittiGidiyor, Hepsiburada, Morhipo, n11, Trendyol, Yukko e-ticaret sitelerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan sadece Axess, Wings ve Free sanal kartları yararlanacaktır. Kampanyaya ticari kartlar, Neo ve Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından KAZANDIRAN yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS veya Akbank Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Axess Mobil veya Akbank Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Axess, Wings ve Free sanal kart’a SMS atarak veya Akbank Mobil, Akbank Internet, Axess Mobil, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri’nden başvurabilirsiniz. Axess ve ,Wings ve Free sanal kart’a SMS kanalı ile başvurmak için, SANAL + boşluk + kartınızın son 4 hanesini yazarak 5990’a SMS atabilirsiniz.
  • Alışverişler ister aynı, ister farklı sitelerden yapılabilir. Seçili sitelerde yapılan 150 TL ve üzeri 3.alışveriş ödüllendirilecektir.