Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

1 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

-Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile biletix.com’dan yapılacak peşin ya da taksitli alışverişler dahildir.

-Kampanya kapsamında kazanılan indirimler 2 iş günü içinde en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı ya da banka kartı olması durumunda yansıtılacaktır.

-QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobilindirilmelidir.

-Biletix.com’dan alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için World Mobil’de Pay menüsünden veya Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altından QR Kod ile Ödemeyi seçerek QR okuyucunuzu açmanız yeterlidir.