Carter Fırsat

World Mobil’e özel 01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Carter’s’da harcamalarınızda 20 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Nasıl katılırım?

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 13 Kasım 2019 tarihine kadar yüklenecektir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • World Mobil kampanyası kapsamında 01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Carters mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 200 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 20 TL Worldpuan kazanılmaktadır. www.cartersoshkosh.com.tr’den yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.