Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10’u kadar Worldpuan!

01– 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil`den alınan Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10`u kadar Worldpuan hediye!

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Kampanya 01-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil`den Yapı Kredi kredi kartı ile alınan Dijital Kasko sigortasında poliçe brüt priminin %10`u kadar Worldpuan hediye edilecektir. Dijital Kasko Allianz Sigorta tarafından sağlanmaktadır. Dijital Kasko sigortasına Yapı Kredi İnternet Şubesi`nde Ürün ve Başvurular > Sigorta İşlemleri > Başvuru > Araç Sigortaları > Dijital Kasko; Yapı Kredi Mobil’de Ürün ve Başvurular > Sigorta İşlemleri > Dijital Kasko Sigortası adımlarından ulaşabilirsiniz.Kampanya Dijital Kasko ekranlarının yapılmasına izin verdiği poliçeler ile sınırlıdır.Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
  • Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyaya katılarak en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 4 Eylül 2019 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 15 Eylül 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuanlar 16 Eylül 2019 tarihinde geri alınacaktır