Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10`u kadar Worldpuan!

01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Dijital Kasko sigortasıında kasko tutarının %10`u kadar Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Kampanya 01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil`den Yapı Kredi kredi kartı ile alınan Dijital Kasko sigortasında poliçe brüt priminin %10`u kadar Worldpuan hediye edilecektir. Dijital Kasko Allianz Sigorta tarafından sağlanmaktadır. Dijital Kasko sigortasına Yapı Kredi İnternet Şubesi`nde Ürün ve Başvurular > Sigorta İşlemleri > Başvuru > Araç Sigortaları > Dijital Kasko; Yapı Kredi Mobil`de Ürün ve Başvurular > Sigorta İşlemleri > Dijital Kasko Sigortası adımlarından ulaşabilirsiniz.Kampanya Dijital Kasko ekranlarının yapılmasına izin verdiği poliçeler ile sınırlıdır.
  • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyaya katılarak en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilecektir.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Kasım 2019 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir.