ereyon.com.tr

World Mobil’e özel 1–31 Ekim tarihleri arasında Ereyon.com.tr’den tek seferde yapılacak 500 TL- 999 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL, tek seferde yapılacak 1.000TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 75 TL Worldpuan hediye!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Kasım 2019 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 23 Kasım 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Kasım 2019 tarihi itibariyle geri alınacaktır. Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Business kartlar, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard`lar ile yapılan işlemler, iade ve iptal işlemleri, Worldpuan kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir. Fastpay/Compay ya da başka banka posundan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.