istegelsin’de 30 TL indirim ve 30 TL Worldpuan!

World Mobil’e özel 2-16 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 150 TL istegelsin harcamanıza 30 TL inidirm ve 30 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Kampanya 2-16 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. istegelsin uygulaması üzerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL anında indirim uygulanacak ve 30 TL değerinden Worldpuan hediye edilecektir.

    30 TL indirim tutarı alışveriş esnasında sepet tutarına anında yansıtılacağı için World Mobil uygulamasında hedef alışveriş tutarı 120 TL olarak görünecektir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum Worldpuan miktarı 30 TL, maksimum indirim tutarı ise 30 TL’dir.

    Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar dahildir, iade işlemler ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.