Opet Worldcard’dan 25 TL Opet Puan!

Opet Worldcard ile her ay Opet istasyonlarından tek seferde yapacağınız her 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarınızda anında 5 TL, toplamda 25 TL Opet istasyonlarında harcanabilir Opet Puan kazanabilirsiniz.

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 • Opet İstasyonlarında Nasıl Puan Kazanırsınız?

  Anlaşmalı Opet istasyonlarından tek seferde yapacağınız her 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan 5 TL, toplamda 25 TL Opet Puan kazanırsınız. Kazandığınız Opet Puanlar harcamadan hemen sonra Opet Worldcard’ınıza yüklenir.

  Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

  Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.

 • Harcamalarınız bir takvim ayı üzerinden hesaplanacaktır.

  Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz ürünleri için pompa satış fiyatları üzerinden fiyat indirimi uygulandığı durumlarda Opet Puan kazanılamaz. Opet Puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

  Opet Worldcard sahiplerinin Opet Puan kazanabilmeleri için anlaşmalı Opet istasyonlarından yaptıkları akaryakıt veya otogaz alımlarını, istasyondan çıkmadan, istasyon otomasyonundan gelen alım bilgisi ile eşleştirerek Opet Worldcard ile ödemeleri gerekmektedir.

 • Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.

  Opet’ten yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında Opet Worldcard’ın kullanılması durumunda, Opet sadakat kartı veya diğer Parolu kartlara verilen Paropuan kazanılamayacaktır.