Özdilek hipermarketlerinde 35 TL Worldpuan!

21 Kasım 2019-16 Ocak 2020 tarihleri arasında Özdilek hipermarketlerinden farklı günlerde yapılacak 2 adet 200 TL ve üzeri alışverişe 35 TL Worldpuan!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Kampanya 21 Kasım 2019 – 16 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Özdilek Hipermarketleri’nde farklı günlerde yapılacak 2 adet 200 TL ve üzeri peşin market alışverişine 35 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya sadece gıda alışverişleri için geçerli olup elektronik, tekstil harcamaları ve Özdilekteyim.com harcamaları kampanya kapsamında değildir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 35 TL Worldpuan kazanabilir.Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 24 Ocak 2020 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 3 Şubat 2020’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Şubat 2020’de geri alınacaktır. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece Tlcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.