Polo Garage’da 30 TL Worldpuan!

World’e özel Polo Garage’da 300 TL ve üzeri işlemlere 30 TL Worldpuan hediye!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • World Mobil kampanyası kapsamında 5-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Polo Garage mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 300 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 30 TL Worldpuan kazanılmaktadır. Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2019 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 17 Ağustos 2019’dir. Kullanılmayan puanlar 18 Ağustos 2019’da geri alınacaktır. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.