Yurt dışı harcamalarında 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı!

8 Ağustos – 8 Eylül 2019 tarihleri arasında yurt dışında tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri harcamaya 15 TL, toplamda
75 TL Worldpuan!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya yurtiçinden katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

Bir müşteri en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilecektir.

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartlar, ticari kartlar ve TLcardlar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order, iade, puan kullanımı işlemleri, internet harcamaları, sanal kart ile yapılan işlemler dahil değildir. Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

• Döviz ekstre sahipleri de kampanyadan yararlanabilir.

SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

• Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilirsiniz.

• Yapı World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “ Kampanyalar” alanındaki “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

• Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Eylül 2019 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Eylül 2019 Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Eylül 2019 tarihinde geri alınacaktır.